Informacje o firmie Top Ten

Firma nasza zajmuje się produkcją odzieży roboczej i BHP, oferta naszych produktów przeznaczona jest dla większości branż ( spożywcza, kosmetyczna, medyczna, itp.), w naszą odzież zaopatrujemy hotele, restauracje i bary, szkoły, przedszkola i żłobki.
Produkujemy w Polsce a dystrybucje naszych wyrobów prowadzimy na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Naszym motto jest: zadowolenie klienta, dlatego wsłuchujemy się w opinnie naszych kontrahentów i staramy się dostosowywać do ich wymagań. Wszystkie uwagi i sugestie odnośnie produkowanych przez nas towarów, są przez nas analizowane i pomagają nam one w ich udoskonalaniu. Stale śledzimy proces produkcji dostosowując go do zmian na rynku odzieży roboczej.

Nasi pracownicy są wysoce wykwalifikowani i doświadczeni w zakresie produkcji odzieży roboczej i bhp, a produkty nasze są wykonane z najwyższej jakości tkanin typowych dla odzieży roboczej.

W naszej ofercie znajduje się również profesjonalne doradztwo, dotyczące wyboru odpowiednich modeli, rozmiarów czy kolorów. Nasz dział haftów, wykonuje aplikacje i hafty z przesłanych nam przez kontrahentów wzorów.

Sprzedajemy detalicznie oraz hurtowo.
Kucharz w kitlu

Klienci którzy nawiążą z nami wspólpracę mają pewność że :
- Rozmowę prowadzić będzie wykwalifikowany handlowiec.
- Czas realizacji zamówienia będzie krótki.
- Zamówienie złożą telefonicznie, mailowo lub przez jeden z naszych sklepów.
- Rękojmie udanej kooperacji.

ZAUFAŁO NAM JUŻ WIELU KLIENTÓW, ZAUFAJ NAM I TY.